СМС українською мовою
Четвер, 27.06.2019, 12:01
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Мій профільРеєстраціяВхід
СМС закоханим
Місце реклами
Трішки про СМС
Наше опитування
Скільки вам років?
Всього відповідей: 6614

     Чи можна уявити сьогоднішнє життя без СМС повідомлень? В мене є сумніви що можна. А хто пам’ятає коли було відправлене перше СМС повідомлення? Що таке СМС знає кожен. Ними користуються майже всі, а для декого ці короткі повідомлення стали невід’ємною частиною життя. В 2007 році, лиш у Європі відправлялося в місяць більше 36 мільярдів SMS-повідомлень. Постараємось згадати, як з’явилась така форма обміну інформацією. Сьогодні трудно уявити собі час, коли СМС не існувало: ми кожен день відправляємо короткі повідомлення знайомим і друзям, щоб проінформувати їх про щось, або просто "побалакати" та нагадати про себе.
     Перше SMS-повідомлення (Short Message Service = служба коротких повідомлень) було відправлене до вже далекому 1992 року в Англії. Правда, відправлено його було тоді з персонального комп'ютера на мобільний телефон. А з 1997 року їх можна розсилати вже і через Інтернет. Спочатку ця послуга передбачалася, як "побічний продукт" і навіть пропонувалася абсолютно безкоштовно, що сьогодні для багатьох стало б верхи мріянь – у той час ніхто і передбачити не міг, наскільки важливе значення придбають SMS всього лише за декілька років. Сьогодні ж служба текстових повідомлень є одним з важливих джерел доходів для операторів мобільного зв'язку. Не дивлячись на те, що для мобільних операторів відправка SMS пов'язана з вельми незначними витратами, для користувачів захоплення масовими відправками таких повідомлень частенько стає значною статтею витрат. Пересилка короткого текстового повідомлення займає приблизно 1/1000 об'єму даних, необхідних для хвилини розмови. У різних країнах вартість відправки SMS-повідомлень має різну вартість. Причому ціна змінюється від оператора до оператора. Залежить вона у ряді випадків і від різних чинників, наприклад, відправка усередині мережі або іншому операторові. Якщо порівнювати об'єми відправки SMS-повідомлень і повідомлень MMS (Multimedia Messaging System = служба передачі мультимедійних повідомлень), те співвідношення виглядає, як 500 : 1. У Інтернеті спочатку навіть в Європі відправка SMS пропонувалася, як безкоштовна послуга. Практично всі ресурси пропонували безкоштовну відправку SMS (Free SMS). Тепер же з'являється все більше пропозицій по відправці SMS, які мають на увазі їх оплату. На щастя, це процес в Росії і інших країнах СНД поки що не так помітний. Але це зв'язано, швидше, не з "безкорисливістю" власників ресурсів, а з тим що не розвинуті безготівкові платежі, особливо, через Інтернет. Що ж до безкоштовних SMS у провайдерів, та кількість таких пропозицій значно скоротилася – вони пов'язані або з акціями, або із спеціальними умовами. 
     Крім того, слід згадати також і менш відомі види SMS, як, наприклад: так звані «Flash Message» (SMS-блискавка), вони висвічуються на дисплеї мобільного телефону без натиснення кнопки абонентом. «Silent Message» (або безшумне повідомлення) використовується органами правопорядку, аби в певних випадках визначити місцезнаходження людини. Таке коротке повідомлення не активізує сигналу на мобільному телефоні і не відбивається на екрані.

СМС привітання
Статуси
Місце реклами
Місце реклами
Login form
Статистика
Пошук
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz