СМС українською мовою
Четвер, 27.06.2019, 11:47
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Мій профільРеєстраціяВхід
СМС закоханим
Місце реклами
Трішки про СМС
Наше опитування
Чи знвйшли ви те що шукали?
Всього відповідей: 2670
З Різдвом Христовим вас усіх! Хай завжди буде в домі сміх, радість невідступає і весела колядка хай лунає!
*****
Щастя, радості, краси, Бочку меду Вам в труси. Щоб не злиплись яйця голі, Молодичок Вам доволі. А щоб сало було в хаті, Кабани хай волохаті запетрушать свиноматок, От і буде Вам достаток! З Різдвом Христовим!!!
*****
У день святий Різдва Христова Бажаю щастя Вам земного, Бажаю в душах відродити уміння вірити,любити, А Бог Вам щедрою рукою за Вашу віру, за терпіння Своє надасть благословіння.
*****
В гарну днину добрий час, Я з Різдвом вітаю вас, І з вечерею святою, Веселою колядою! Нехай Бог благословляє вас і вашу родину!
*****
Нехай Різдво у Вашу хату Принесе Радості багато, Розбудить приспані Надії, Зерном і Щастям Вас засіє, Зігріє сонцем та любов’ю І подарує Вам Здоров’я! З Різдвом Христовим!
*****
Хай в день святого Різдва Дзвенить усюди коляда, Щастя велике вам звіщає, Радійте, святкуйте! Христос ся рождає!
*****
Хай на Різдво колядка до Вас завітає, І зірка вертепна над будинком засяє! Теплом i любов’ю зігріє, Втілить в життя усі мрії. Христос народився!
*****
У день святий Різдва Христового бажаю щастя Вам! Бажаю в душах відродити уміння вірити й любити, а Бог Вам щедрою рукою за Вашу віру, за терпіння своє надасть благословення...
*****
З Новим Роком! В добрий час Із Різдвом вітаєм Вас, З веселою колядою і кутею запашною! Щастя, миру Вам й добра І дожити літ до ста!
*****
Під ногами сніг рипучий, Вітер стріхи обміта: Нині день ясний, блискучий – День Народження Христа!
*****
Мир і щастя в вашій хаті. Щоб були ви всі багаті. Щоб співали рано півні. Щоб велись на Фозі гривні. На Сільпо були клієнти, а на Форах довги черги. Пампушки були румяні ну і Ви не дуже пяні.
*****
Хай смачна кутя удастя, хай в сімї панує щастя. Щоб весела коляда мир вам в хату принесла. Щоб весело і багато провели Різдвяне свято!
*****
Хай в році новім, при святому Різдві, всі мрії сповняться - давні й нові. Як тим Пастриям, хай вам ангел щоднини приносить додому приємні новини! Царі, що ітимуть Ісуса вітати, хай вступлять з дарами й до вашої хати!
*****
Хай ангел торкнеться Вас ніжно крилом, зігріє вам сердце Різдвяним теплом. Хай радість, кохання наповнять ваш дім, оселяться щастя та спокій у нім! Христос ся рождає! Славімо його!
*****
З Різдвом Христовим!!! Щоб в кишені шелестіло, в гаражі шоб гуркотіло, у хліві щоб рьохкало, а у ліжку охкало! Щоб вам в радості жилося, і хотілось, і моглося, було з ким і було де, і не застукали ніде!
*****
В гарну днину, в гарний час із Різдвом вітаєм вас, із вечерею святою, веселою колядою! Хай колядочка лунає і сніжком хай посіває! Хай рік новий несе у хату щастя й радості багато!
*****
З Різдвом Христовим! Веселих Вам свят та людського тепла, хай буде достаток і гарні діла, здоров’я міцного та щастя без краю, усього найкращого щиро бажаєм! Христос народився!
*****
Хай Різдвяне Янголятко принесе кохання в хатку, поцілунки і дарунки тільки вищого гатунку. Хай лунає в хаті сміх - з Різдвом Христовим Вас усіх.
*****
Христос рождається! Славімо його! Гарних вам свят, веселих коляд, запашної куті та чарочки на столі. Будьте здорові, багаті, з Богом у хаті.
*****
З нагоди Різдвяних свят бажаю здоров’я і радості, добра і затишку, Божої ласки і любові! Христос ся рождає!
*****
Різдвяна ніч, зоря і тиха свічка! Святковий стіл, колядка і дідух! Нехай любов Вас зігріває вічно, добро і мир до хати увійдуть! Христос рождається!
*****
З Різдвом вітаю, гараздів бажаю, здоров’я міцного, кохання палкого, в кишенях достатку, на Багамах хатку!!!
*****
Як до Тебе в якісь свята дивний гість прийде до хати з хвостом довгим, бородатий, весь зарослий і кошлатий, з диким сміхом аж до неба - знай, що пити вже не треба! :-) Веселих свят! Щасливого Нового року! Христос рождається!
*****
Щедрик-ведрик, Дайте вареник! Грудочку кашки, Кільце ковбаски... або перекажіть, люди добрі, кілька гривень на рахунок абонента +380...
*****
Нехай добро вам засіває ниву Живуть у хаті злагода й любов Земля свята дарує щедрість й силу. Щоби Різдва за рік діждати знов
*****
Хай різдвяне поросятко принесе кохання в хатку, поцілунки і дарунки тільки вищого гатунку! Посміхайся і радій все життя на крилах мрій! З Різдвом!
*****
Яскрава зірочка зійшла, Свята вечеря підійшла: кутя, вареники, грибочки, фасоля, риба, огірочки... Нехай лунає в хаті сміх - з різдвом Христовим вас усіх!
*****
У вечір цей різдва Христова, бажаю щастя вам простого. Надіїї, радості й любові. А в нагороду за терпіння Господь надасть своє благословіння. Зі святом!
*****
Хай різдвяна добра казка подарує тепло і ласку, хай різдвяні світлі зорі знищать смуток весь і горе; щастя, радість і добро хай несе Вам всім різдво!
*****
Вітаю з Різдвом Христовим та Різдв’яними святами! Бажаю щоб з першою різдв’яною зіркою у Ваш дім зійшло Боже благословення, щастя, здоров’я, добробут, мир і злагода!
*****
Мир і щастя в Вашій хаті, щоб були Ви всі багаті, щоб колядочка лунала і кутя щоб смакувала, пампушки були румяні, ну і Ви не дуже п’яні... Вітаю з вечерею та Різдвом Христовим..
*****
Сієм-Сієм посіваєм, З різдвом вітаєм. На щастя-здоров’я. Коноплі під стелю, А льон до коліна, Щоб вам, господарі, Голова не боліла!
*****
маленький пастушок, загорнувся в кожушок, На скрипочку граю, Вас усіх вітаю. Люди чуйте, коляду готуйте – горішки для потішки.
*****
Хай Різдвяне щуренятко принесе кохання в хатку, поцілунки і дарунки тільки вищого гатунку. Хай лунає в хаті сміх - з Різдвом Христовим Вас усіх.
*****
Хай Різдво з тим завітає, Чого серце забажає. Хай несе у кожну хату Щастя, радості багато, Хай смачна кутя Вам вдасться, Хай в сім’ї панує щастя. Щоб весела коляда В хату радість принесла. Христос рождається!
*****
Хай радість і добро несе тиха Ніч Свята, Хай освітлює Вам шлях зірка золота, У небі зорепад справджує бажання! Щастя Вам, Веселих Свят, миру і кохання!
*****
Куті смачної, Коляди гучної, Щасливого Різдва І на весь Рік добра!
*****
Нехай вам засяють Різдвяні вогні! Здоров’я й добробуту в вашій сім’ї! Бажаю, щоб завжди робота була, І щоб раділа вся ваша сім’я. Щоб рік що наступить, Був кращим за всіх, Вам злагоди в домі і в справах усіх!
*****
Нехай цей день, а також рік – завжди буде веселий Божа щира благодать, завжди буде в оселях. Біди не знати, ні страждань – в достатку завжди жити, І Дню Народження Христа – воістину радіти! Христос Народився!
*****
Христос народився! Хай здоров’я з Вами буде Хай Вас гумор не забуде, Хай смачна кутя удасться, Хай завжди панує щастя, Щоб весело і багато провели Різдвяні свята!
*****
Хай в році новім, При святому Різдві, Всі мрії сповняться - Давні й нові! Як тим пастухам, Хай Вам ангел щоднини Приносить до дому Приємні новини! ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!!!
*****
Хай смачна кутя удасться, Хай в сім’ї панує щастя, Щоб весела коляда В хату радість принесла. З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
*****
Ой ішла Колядка Вулицями в місті, У стічках сріблястих, В світлому намисті. Іскорки веселі На сніг розсипала, Божий син родився! – Усіх сповіщала.
*****
Хай різдвяна добра казка Подарує тепло й ласку. Хай різдвяні теплі зорі Знищать смуток весь і горе. Щастя, радості й добра. З РІЗДВОМ!!!
*****
Хай радість і добро несе тиха Ніч Свята. Хай освітлює Вам шлях зірка Золота. А у небі зорепад справджує бажання! Щастя Вам, Веселих Свят, миру і кохання! З Різдвом!!!
*****
Все небо вкрите зірочками і одна з них - твоя. З Різдвом Христовим я вітаю, бажаю миру і добра! Здоров’я всій вашій родині, нехай Господь вас береже. І білий янгол цілу скриню любові й щастя принесе!!!
*****
В небі зірочка сіяє і всю землю обіймає, бо Ісус Христос родився з Марії Діви воплотився, щоб всі людям дарувати щастя, радості багато.
*****
Хай у Вашій хаті - злагода панує, Хай любов дитяти за вами мандрує, Зичу господарям щастя й врожаю, Усім добрим людям - здоров’я бажаю.
*****
Під обрусом - сіно, На обрусі - свічка, На всю хату пахне Свіжа паляничка. На втіху дорослим, На радість малечі Йде до нас у гості Святий добрий вечір!
*****
Хай Aнгел торкнеться Вас ніжним крилом, зігріє Вам серце різдв’яним теплом. Хай радість, кохання наповнять Ваш дім, оселиться щастя та спокій у нім. Веселого Різдва!!!
СМС привітання
Статуси
Місце реклами
Місце реклами
Login form
Статистика
Пошук
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz